Gydytojas konsultuoja ir gydo pacientus:
– dėl šlapimo sistemos problemų;
– dėl vyrų reprodukcinės sistemos sutrikimų;
– sergančius inkstų, šlapimtakių bei šlapimo pūslės ligomis;
– sergančius priešinės liaukos (prostatos) ligomis;
– turinčius erekcijos sutrikimų.

Ilgametė darbo patirtis LSMU Kauno klinikose kardiologijos ir intensyvios terapijos skyriuose gydytojui leidžia greitai ir efektyviai pacientams nustatyti diagnozę bei paskirti gydymą.
🔹gydytojo paslaugos mokamos
🔹konsultuojami tik suaugusieji

📍Ąžuolo klinika Šančiuose:
8-37 271441
A. Juozapavičiaus pr. 63, Kaunas

Vaikų mankšta koreguoja laikysenos ydas, plokščiapadystę, šleivapėdystę, kojų „X“ ir „O“ deformacijas, krūtinės ląstos deformacijas, ji taip pat rekomenduojama esant bendram raumenų neišsivystymui.

Prieš pradedant mankštintis, pirminės kineziterapeuto konsultacijos metu įvertinamos vaiko fizinės galimybės ir, atsižvelgiant į sveikatos būklę, amžių, tikslus, sudaroma individuali kineziterapijos programa. Vaikų mankštos metu kompleksiškai taikomos įvairios kineziterapijos metodikos įgalina atstatyti sąnarių paslankumą, subalansuoti raumenyną, išspręsti laikysenos problemas, koreguoti deformacijas, normalizuoti raumenų tonusą, pagerinti medžiagų apykaitą bei visų organų sistemų veiklą, taip pat sumažinti psichologinį bei emocinį stresą.

Kineziterapija – tai gydymas judesiu. Kineziterapija yra viena iš pagrindinių reabilitacijos ir sveikatos grąžinimo priemonių. Tinkamas judesys padeda atstatyti kaulų ir raumenų, širdies ir kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę. Gydomieji pratimai atliekami tiksliais judesiais, nurodant pradinę padėtį, amplitudę, tempą bei paskirstant fizinį krūvį, kurį parenka su pacientu dirbantis kineziterapeutas.

Kineziterapijos salėje užsiėmimai vyksta individualiai arba mažose grupelėse (iki 8 žmonių).

Registacija telefonu +37061188997

Masažai Ąžuolo šeimos klinikoje Romainiuose — nuostabi dovana Jums ar artimiesiems 🙌

𝐆𝐲𝐝𝐨𝐦𝐚𝐬𝐢𝐬 𝐦𝐚𝐬𝐚ž𝐚𝐬 yra orientuotas į konkrečią paciento problemą, padeda veiksmingai mažinti skausmą bei pasiekti teigiamų rezultatų įvairių ligų gydyme. Taip pat padeda atkurti pažeistas organizmo funkcijas. Gydomasis masažas yra atliekamas tam tikroje probleminėje kūno zonoje.

𝐀𝐭𝐩𝐚𝐥𝐚𝐢𝐝𝐮𝐨𝐣𝐚𝐧𝐭𝐢𝐬 𝐦𝐚𝐬𝐚ž𝐚𝐬 — fiziologiškai šis masažas pagerina viso kūno funkcionavimą. Tai ypatingai švelni, raminanti ir kūno harmoniją suteikianti procedūra, kuri padės Jums pailsėti po dienos darbų, nuimti stresą, įtampą ir pasinerti į teigiamų emocijų sūkurį.

Registruokitės tel.: +370 6 1073171.

Marius ves individualius užsiėmimus, grupines kineziterapines mankštas suaugusiems, asmenines konsultacijas, sporto kineziterapijos konsultacijas, sudarinės gydymo planus bei reabilituos po traumų. Jo rankose kūnai atsigauna, sustiprėja ir pražysta 💃🏻 Registracijos jau priimamos!
📍 Ąžuolo klinika Romainiuose:
8-37 214000
Romainių g. 47B, 47261 Kaunas

Erkinis encefalitas – tai virusinė liga, pažeidžianti galvos smegenis, jų dangalus ar periferinius nervus.
Kasmet pasitaiko mirčių būtent nuo šios ligos, nors pasiskiepijus ligos galima išvengti. Pradėti skiepytis
nuo erkinio encefalito galima bet kuriuo metų laiku.
Imunitetas erkiniam encefalitui susidaro per porą savaičių pasiskiepijus dviem skiepo dozėmis.

Skiepijimosi schema.

Mes padėsime pasirūpinti Jūsų įmonės darbuotojų sveikata! Susiekite su mumis ir daugiau rūpintis niekuo nereikės, viską suorganizuosime mes!

Profilaktiniai darbuotojų sveikatos patikrinimai :

Vairuotojo pažymėjimui

Ginklo leidimui;

Skiepai nuo gripo;

Skiepai nuo erkinio encefalito;

Skiepai kitomis vakcinomis, pagal jūsų poreikius.

Mokamos kardiologijos paslaugos:

Kraujo tyrimų paketas (prieš vizitą pas kardiologą)

Kardiologo konsultacija

Elektrokardiograma

Bėgimo takelio ergometrija (širdies krūvio testas)

Operatyvus Bendras kraujo tyrimas ir C-reaktyvinis baltymas (CRB) atsakymai vos per 15 min.! Atsakymai pateikiami popieriniu formatu, tiesiai Jums į rankas.

Bendrieji kraujo tyrimai – greičiausia informaciją apie bendrą organizmo būklę. Bendras kraujo tyrimas parodo esamas infekcijas, uždegimus, kraujo krešėjimo sutrikimus ir kitas ūmines arba lėtines ligas. Bendrąjį kraujo tyrimą rekomenduojama atlikti profilaktiškai, arba jaučiant pirmuosius ligos simptomus.

C-reaktyvinis baltymas (CRB) – gaminasi kepenyse ir yra aptinkamas kraujyje, kai tik kūne atsiranda infekcija. Tai vienas geriausių uždegimo rodiklių, kurio pokyčiai atsiranda praėjus vos 6 val. nuo uždegimo pradžios. Galimas esamo uždegimo stebėjimas, rimstant uždegimui, C-reaktyvinio baltymo reikšmė ima mažėti.

Daugiau informacijos skaitykite čia.