COVID-19. Ką turime žinoti?

Jei pajutote Covid-19 ligai būdingus simptomus – karščiavimas, skonio ar uoslės praradimas, sausas kosulys, ryklės skausmas, arba Jums atliktas Covid-19 testas ir patvirtintas susirgimas:

  • izoliuokitės nuo kitų asmenų atskiroje, gerai vėdinamoje patalpoje;
  • vartokite daug skysčių;
  • skambinkite į UAB „Romainių šeimos klinika“ ir registruokitės nuotolinei konsultacijai telefonu +370 (37) 214 000.

UAB „Romainių šeimos klinika“ turi galimybę reguliuoti sveikų ir sergančių pacientų srautus – karščiuojantys pacientai apžiūrimi šalia klinikos įrengtame procedūriniame kabinete, čia Jus ne tik apžiūrės, tačiau ir atliks būtinus tyrimus.

Jei per paskutiniąsias 14 dienų turėjote didelės rizikos sąlytį su sergančiuoju Covid-19:

Asmens, turėjusio sąlytį atmintinę rasite čia.

Jeigu Jums taikoma 14 d. saviizoliacija, nes turėjote sąlytį su sergančiuoju Covid-19, izoliavimosi laikotarpis Jums gali būti sutrumpintas, jeigu ne anksčiau kaip 10 izoliavimo dieną atliksite testą Covid-19 ligai nustatyti ir gausite neigiamą rezultatą.

Pateikę prašymą, sulauksite NVSC specialisto atsakymo jūsų nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu.

Jei grįžote iš viruso paveiktos šalies arba keliausite į užsienį, UAB „Romainių šeimos klinika“ Jums gali būti atliktas Covid-19 testas, kuriam galite registruotis telefonu.

Pagalbos telefonai ir nuorodos:

pagalbos telefonai ir nuorodos https://sam.lrv.lt/lt/news/prevenciniai-veiksmai-del-naujojo-koronaviruso-informacija-nuolat-papildoma/koronavirusas/informacija-visuomenei/pagalbos-telefonai-ir-nuorodos

Ąžuolo klinika
Romainiuose:
Ąžuolo klinika
Kaniūkuose: