Grafikas

Įveskite ką nors į įvesties lauką, norėdami lentelėje ieškoti vardo, pavardės arba specialybę:

Padalinys


Gydytojas Specialybė Padalinys Grafikas Pastabos
Karolina Girdvainytė Šeimos gydytoja Romainiai I. 08:00-13:00
II. 14:00-19.00
III. 08.00-13:00
IV. 14:00-19:00
V. 08:00-13:00
Aistė Mikalauskaitė Šeimos gydytoja Romainiai I. 14:00-19:00
II. 08:00-13:00
III. 14:00-19:00
IV. 08:00-13:00
V. 14:00-19:00
Birutė Kundrotė Šeimos gydytoja Romainiai I. 14:00-19:00
II. 08:00-13:00
III. 08:00-13:00
IV. 14:00-19:00
V. 08:00-13:00
Jurgita Kalvaitienė Šeimos gydytoja Romainiai I. 08:00-13:00
II. 14:00-19:00
III. 08:00-13:00
IV. 14:00-19:00
V. 14:00-19:00
Ona Mišeikienė Vaikų ligų gydytoja, šeimos gydytoja Romainiai I. 14:00-19:00
II. 08:00-13:00
III. 14:00-19:00
IV. 08:00-13:00
V. 08:00-13:00
Dovilė Kuktienė Šeimos gydytoja Ž. Kaniukai I. 14:00-19:00
II. 08:00-13:00
III. 14:00-19:00
IV. 08:00-13:00
V. 08:00-13:00
Gabrielė Martinkutė-Kausch Šeimos gydytoja Ž. Kaniukai I. 08:00-13:00
II. 14:00-19:00
III. 08:00-13:00
IV. 14:00-19:00
V. 14:00-18:00
Toma Kundrotė Šeimos gydytoja Ž. Šančiai I. 08:00-13:00
II. 14:00-19:00
III. 08:00-13:00
IV. 14:00-19:00
V. 08:00-13:00
Aušra Baltkojytė Šeimos gydytoja Ž. Šančiai I. 14:00-19:00
II. 08:00-13.00
III. 14:00-19:00
IV. 08:00-13.00
V. 14:00-18.00
med. m. dr. Lina Adomaitienė Akušerė ginekologė Ž. Kaniukai IV. 11:00-13:30
Natalija Balasevičienė Akušerė ginekologė Romainiai II. 17:00-18:30
V. 13:30- 16:30
Agnė Vitkauskaitė Akušerė ginekologė Romainiai I. 08:00 – 12:30
Agnė Vitkauskaitė Akušerė ginekologė Ž. Šančiai III. 14:00- 18:30
Milda Jaržemskienė Akušerė ginekologė Romainiai III. 09:00- 12:30
Milda Jaržemskienė Akušerė ginekologė Ž. Šančiai II. 13:00-17:00
doc. dr. Regina Mačiulevičienė Akušerė ginekologė Romainiai III. 15:00- 18:30
mokama
Rasa Sederevičiūtė-Kandratavičienė Echoskopuotojas Romainiai V. 09:00 – 12:30
Paulius Randakevičius Echoskopuotojas Ž. Šančiai II. 09:00 – 11:30 (kas antrą)
Violeta Budėnienė Oftalmologas Romainiai IV. 09:00 – 12:00
Rasa Liutkevičienė Oftalmologas Romainiai kartą per mėnesį
Ingrida Minkevičienė Otorinolaringologas Ž. Kaniukai I. 15:00-18:30
Ieva Rastenienė Otorinolaringologas Ž. Kaniukai III. 17:00 – 18:30 (kas antrą)
Valdas Dobilas Kardiologas Ž. Šančiai V. 14:30- 18:30 (kartą per mėn.)
Aurelija Siratavičienė Vaikų kardiologė Ž. Šančiai kartą per mėnesį
Aistė Čikotienė Neurologė Ž. Šančiai III. 15:30 – 17:30
prof. dr. Meilė Minkauskienė Akušerė ginekologė Ž. Kaniukai I. 14:30-19.00 (kas antrą)
Zita Garalienė Akušerė Romainiai I. 08:00 - 17:00
II. 08:00 - 17:00
III. 08:00 - 17:00
IV. 08:00 - 17:00
V. 08:00 - 17:00
Ieva Arulytė Gydytoja odontologė Ž. Šančiai I. 08:00 – 13:00
III. 15:00 – 19:00
Agnė Žiūkaitė Burnos higienistė Ž. Šančiai I. 08:00 – 16:00
III. 11:00 – 19:00
IV. 09:00 – 17:00
Rimantė Koženiauskaitė Odontologė Ž. Šančiai I. 09:00 – 13:00
Sandra Rimkienė Gydytoja odontologė Ž. Šančiai I. 08:00 – 13:00
III. 15:00 – 19:00
prof. dr. Rasa Liutkevičienė Akių ligų gydytoja Romainiai IV. 14:00 - 16:30
Registracija tik telefonu
Giedrė Petrauskienė Darbo medicinos gydytoja Romainiai
Lina Ivanauskienė Darbo medicinos specialistė Romainiai I. 08:00–16:00
II. 08:00–16:00
III. 08:00–16:00
IV. 08:00–16:00
V. 08:00–16:00
Regina Kymantienė Bendrosios praktikos slaugytoja Romainiai I. 08:00 - 14:00
II. 08:00 - 14:00
III. 08:00 - 14:00
IV. 08:00 - 14:00
V. 08:00 - 14:00
Viktorija Urbonė Bendrosios praktikos slaugytoja Romainiai I. 08:00 - 14:00
II. 14:00 - 20:00
III. 08:00 - 14:00
IV. 14:00 - 20:00
V. 08:00 - 14:00
Asta Satkauskienė Bendrosios praktikos slaugytoja Romainiai I. 08:00 - 13:00
II. 14:00 - 19:00
III. 08:00 - 13:00
IV. 14:00 - 19:00
V. 08:00 - 13:00
Elena Klimašauskienė Bendrosios praktikos slaugytoja Romainiai I. 14:00 - 20:00
II. 08:00 - 14:00
III. 14:00 - 20:00
IV. 08:00 - 14:00
V. 14:00 - 20:00
Odeta Klimašauskienė Bendros praktikos slaugytoja Romainiai Vaiko auginimo atostogos
Eglė Elzbutienė Bendros praktikos slaugytoja Romainiai I. 08:00 - 16:00
II. 08:00 - 16:00
III. 08:00 - 16:00
IV. 08:00 - 16:00
V. 08:00 - 16:00
Aušros Bivilienės Bendros praktikos slaugytoja Ž. Kaniukai I. 14.00 - 19.00
II. 08.00 - 14.00
III. 14.00 - 19.00
IV. 08.00 - 14.00
V. 08.00 - 14.00
Aistė Grockienė Bendrosios praktikos slaugytoja Romainiai I. 08:00 - 14:00
II. 14:00 - 20:00
III. 08:00 - 14:00
IV. 14:00 - 20:00
V. 08:00 - 14:00
Aurelija Šmitaitė Bendrosios praktikos slaugytoja Ž. Kaniukai I. 08:00 - 14:00
II. 14.00 - 19.00
III. 08:00 - 14:00
IV. 14.00 - 19.00
V. 14.00 - 19.00
Aurelija Tebelškienė Bendrosios praktikos slaugytoja Ž. Šančiai I. 08:00 - 14:00
II. 08:00 - 14:00
III. 08:00 - 14:00
IV. 08:00 - 14:00
V. 08:00 - 14:00
Milena Vasiliauskienė Kineziterapeutė Romainiai I. 12:00 - 20:00
II. 08:00 - 16:00
III. 12:00 - 20:00
IV. 08:00 - 16:00
V. 08:00 - 16:00
Joana Paškevičienė Masažuotoja Romainiai I. 12:00 - 16:00
II. 16:00 - 20:00
III. 08:00 - 12:00
IV. 16:00 - 20:00
V. 12:00 - 16:00
Paulius Vileniškis Direktorius Romainiai I. 08:00 - 17:00
II. 08:00 - 17:00
III. 08:00 - 17:00
IV. 08:00 - 17:00
V. 08:00 - 17:00
Ugnė Zakarauskienė Personalo vadovė Romainiai I. 08:00 - 17:00
II. 08:00 - 17:00
III. 08:00 - 17:00
IV. 08:00 - 17:00
V. 08:00 - 17:00
Edita Sinkevičienė Administracijos vadovė Romainiai I. 08:00 - 17:00
II. 08:00 - 17:00
III. 08:00 - 17:00
IV. 08:00 - 17:00
V. 08:00 - 17:00
Gintarė Budrevičienė Registratorė Romainiai I. 08:00 - 17:00
II. 10.00 - 19.00
III. 08:00 - 17:00
IV. 10.00 - 19.00
V. 08:00 - 17:00
Rūta Butkienė Registratorė Ž. Kaniukai I. 08.00 - 19.00
II. 08.00 - 19.00
III. 08.00 - 19.00
IV. 08.00 - 19.00
V. 08.00 - 19.00