Odontologija

Ąžuolo šeimos Odontologijos klinika

Šančiu padalinyje teikiame aukščiausio lygio odontologijos paslaugas. Profesionalių specialistų komanda atlieka dantų gydymą bei estetinį plombavimą, protezavimą, implantavimą, teikia laminavimo, burnos chirurgijos paslaugas bei atlieka profesionalią burnos higieną. Naudojame aukščiausios kokybės medžiagas ir moderniausias technologijas, siekiant aukščiausio lygio rezultatų.

Šančiuose:

Paslaugos

Dantų protezavimas

Tai pažeistų danties audinių atkūrimas metalo keramikos, cirkonio, bemetalės presuotos keramikos (Emax) vainikėliais (karūnėlėmis), atstatant kramtymo funkciją, šypsenos bei veido estetiką.

Skaityti daugiau

Dantų protezavimas

Tai pažeistų danties audinių atkūrimas metalo keramikos, cirkonio, bemetalės presuotos keramikos (Emax) vainikėliais (karūnėlėmis), atstatant kramtymo funkciją, šypsenos bei veido estetiką. Norintiems tobulos šypsenos siūlome protezavimą keramikos laminatėmis (venyrais). Tai estetiškiausias sprendimas, kai pakeičiama dantų forma, spalva, nusidėvėjimas.  Jei danties paviršius stipriai pažeistas ir danties atstatymas plomba nėra efektyvus bei neatkuria pakankamo danties tvirtumo, taikomas danties audinius tausojantis protezavimas įklotais, užklotais, daliniais vainikėliais. Netekus vieno ar daugiau dantų protezuojama tiltiniais protezais, įvairių konstrukcijų ir sudėtingumo išimamais protezais: plokšteliniais protezais, elastiniais plokšteliniais protezais, elastiniais lanko atraminiais protezais, lanko atraminiais protezais su apkabėlėmis, užraktais; momentinis betarpiškas protezavimas iš karto po danties pašalinimo, taip pat protezavimas ant implantų. Esant patologiniam dantų nusidėvėjimui, bruksizmui, atliekamas sąkandžio kėlimas keramikos ir kompozicinėmis restauracijomis, taikomas gydymas kapomis. Bedančių žandikaulių protezavimas naudojant implantus: išimamais protezais, fiksuojamais ant implantų, ir neišimamais protezais ant implantų.

Dantų implantacija

Tai vienas iš pažangiausių gydymo būdų, kai netekus dantų yra atstatomi prarasti dantys nešlifuojant ir neapkraunant gretimų dantų.

Skaityti daugiau

Dantų implantacija​

Tai vienas iš pažangiausių gydymo būdų, kai netekus dantų yra atstatomi prarasti dantys nešlifuojant ir neapkraunant gretimų dantų. Tokiu būdu galima pagelbėti net tais atvejais, kai prarasta daugelis dantų ar net visi dantys. Jokio diskomforto, nes implanto gijimo laikotarpiu gali būti įdedami natūraliai atrodantys laikini dantų vainikėliai. Implantuotais dantimis galima kramtyti net ir kiečiausią maistą, nes jie savo savybėmis prilygsta natūraliems dantims, taip pat neleidžia tirpti kaului. Netekus visų dantų, galima implantacija keturių ar šešių implantų, ant kurių greitai gali būti fiksuojami neišimami protezai. Be to, implantai gali puikiai fiksuoti išimamus protezus ir ženkliai pagerinti jų stabilumą ir laikymą, kramtymo kokybę bei komfortą.

Estetinis plombavimas

Tai estetinis priekinių dantų plombavimas labai aukštos kokybės kompozicinėmis plombomis esant nedideliems danties audinių defektams. Tokiu būdu tiesiogiai burnoje restauruojami pažeisti burnos audiniai, koreguojama dantų forma, spalva, netaisyklinga danties padėtis.

Skaityti daugiau

Estetinis plombavimas​

Tai estetinis priekinių dantų plombavimas labai aukštos kokybės kompozicinėmis plombomis esant nedideliems danties audinių defektams. Tokiu būdu tiesiogiai burnoje restauruojami pažeisti burnos audiniai, koreguojama dantų forma, spalva, netaisyklinga danties padėtis.

Dantų profilaktika

Mums rūpi Jūsų sveikata, kad džiaugtumėtės tvirtais ir sveikais dantimis.

Skaityti daugiau

Estetinis plombavimas​

Mums rūpi Jūsų sveikata, kad džiaugtumėtės tvirtais ir sveikais dantimis. Visada atsakysime į Jums rūpimus klausimus, apžiūrėsime, patarsime, diagnozuosime ir parinksime Jums labiausiai tinkantį gydymą. Ėduonies profilaktikai naudojame fluoro lakus, aplikacijas, gydome dantų jautrumą. Atliekame apžiūras mūsų mažiausiems pacientams ir draugiškai supažindiname su dantukų priežiūra namuose.

Dantų ėduonies gydymas

Esant gilesniems danties audinių pažeidimams, kai pacientai skundžiasi skausmu, nemaloniais pojūčiais valgio metu, yra šalinami ėduonies pažeisti audiniai, dantis preparuojamas.

Skaityti daugiau

Dantų ėduonies gydymas

Esant gilesniems danties audinių pažeidimams, kai pacientai skundžiasi skausmu, nemaloniais pojūčiais valgio metu, yra šalinami ėduonies pažeisti audiniai, dantis preparuojamas. Siekiant geriausių rezultatų gilias ertmes visuomet dengiama gydomosiomis medžiagomis, kurios išskiria fluorą ir sutvirtina ertmės dugną. Plombuojama labai aukštos kokybės kompozicinėmis plombomis ir taip atstatoma danties anatominė forma, kramtymo funkcija bei estetinė išvaizda.

Dantų šaknų kanalų gydymas

Endodontologinis gydymas, atliekamas esant pažeistam danties vidiniam audiniui – pulpai (nervui).

Skaityti daugiau

Dantų šaknų kanalų gydymas

Endodontologinis gydymas, atliekamas esant pažeistam danties vidiniam audiniui – pulpai (nervui). Esant giliai ėduonies pažeistiems dantims ar po traumos, prasideda danties nervo uždegimas. Negydant kanalų tai gali sukelti negrįžtamų pakitimų kaule, formuotis pūlinys arba cista, o viso to pasekmė – gali būti šalinamas dantis. Mums rūpi, kad dantų šaknys būtų išsaugotos! Mūsų klinikoje yra taikomi mašininiai instrumentai bei mikroskopas – nepakeičiami ir būtini instrumentai endodontologijoje. Tai leidžia pasiekti geriausių rezultatų, net jei būtų reikalingas sudėtingų dantų šaknų kanalų (lenktų, kalcifikuotų) gydymas, lūžusių instrumentų išėmimas bei nekokybiškai plombuotų dantų šaknų kanalų pergydymas, šaknų skilimų nustatymas, šaknų perforacijų gydymas, endodontinis gydymas dantų su nesusiformavusiomis šaknimis jauname amžiuje.

Ortodontinis gydymas

Gražiai šypsenai labai svarbu, kad dantys būtų tiesūs.

Skaityti daugiau

Ortodontinis gydymas​

Gražiai šypsenai labai svarbu, kad dantys būtų tiesūs. Ortodontinio gydymo metu yra tiesinami kreivi dantys, gydomas netaisyklingas sąkandis, koreguojamas netaisyklingas dantų ir žandikaulių vystymasis. Mažiems vaikams naudojami profilaktiniai ortodontiniai aparatai, kurie užlaiko vietą per anksti netekus pieninių dantų, atpratina nuo žalingų įpročių (piršto ar lūpos čiulpimo, netaisyklingos liežuvio padėties, kvėpavimo per burną). Vyresniems vaikams ir suaugusiems pacientams dažniausiai ortodontinį gydymą atliekame naudodami breketus.

Suaugusiems pacientams ortodontinis gydymas gali būti kompleksinio gydymo dalis, kaip pagalbinis gydymas prieš dantų implantaciją ar protezavimą.

Vaikų dantų gydymas

Pieninių dantų gydymas yra labai svarbus ir būtinas, tai gali lemti būsimų nuolatinių dantukų dygimą ir jų būklę.

Skaityti daugiau

Vaikų dantų gydymas

Pieninių dantų gydymas yra labai svarbus ir būtinas, tai gali lemti būsimų nuolatinių dantukų dygimą ir jų būklę. Be to, ypač svarbu nuo mažų dienų suformuoti teisingą požiūrį į dantų gydymą ir įgyti puikių burnos higienos įpročių. Mes mielai ir kantriai pasidalijame savo žiniomis su mūsų mažaisiais pacientais ir jų tėveliais ir profesionaliai atliekame pieninių dantukų gydymą.

Dantų šalinimas

Momentas, kai reikia šalinti dantį, visiems pacientams yra ypač nemalonus. 

Skaityti daugiau

Dantų šalinimas

Momentas, kai reikia šalinti dantį, visiems pacientams yra ypač nemalonus. Todėl mūsų klinikoje tai yra atliekama grietai ir ypač kokybiškai, išsaugant sveikus aplinkinius audinius bei kaulą.

Profesionali burnos higiena

Tai pats pirmasis žingsnis link sveikos dantų ir burnos ertmės būklės.

Skaityti daugiau

Profesionali burnos higiena

Tai pats pirmasis žingsnis link sveikos dantų ir burnos ertmės būklės. Reguliariai atliekant profesionalios burnos higienos procedūras išvengiama blogo burnos kvapo, ėduonies, dantenų bei giliau esančių apydančio audinių uždegimo. Šios procedūros metu ultragarsiniu skaleriu bei specialiais instrumentais pašalinami virš ir po dantenomis esančios kietosios ir minkštosios apnašos, akmenys, sodapūte nuvalomos pigmentinės apnašos, kurios atsiranda dėl dažno kavos, arbatos, raudonojo vyno ir tabako bei maisto, turinčio dažančių medžiagų, – dantys tampa baltesni, dantų paviršiai nupoliruojami specialia pasta – nuvalomos pigmentinės apnašos. Visuomet higienos metu yra atliekamas profilaktinis dantų patikrinimas, supažindinama su dantų ir burnos ertmės būkle, konsultuojama dėl tolesnio dantų gydymo ar protezavimo galimybių.

Dantų balinimas

Graži ir balta šypsena – tai pasitikėjimo savimi garantas!

Skaityti daugiau

Dantų balinimas

Graži ir balta šypsena – tai pasitikėjimo savimi garantas! Moksliškai yra įrodyta, kad saugus odontologų ar burnos higienistų atliekamas dantų balinimas yra nekenksmingas. Mes galime pasiūlyti dantų balinimą odontologinėje kėdėje, kai jau po vieno vizito dantys taps keliais atspalviais baltesni arba balinimą namuose, naudojant balinimo kapas.

Rentgenologiniai tyrimai

Skaitmeniniu radioviziografu atliekame aukštos kokybės dentalines rentgeno nuotraukas. 

Skaityti daugiau

Rentgenologiniai tyrimai

Skaitmeniniu radioviziografu atliekame aukštos kokybės dentalines rentgeno nuotraukas. Diagnostikos ir gydymo planavimo metu tai yra būtina, nes užtikrina geriausius dantų ir jų šaknų gydymo rezultatus.

Šančių klinika

Gydytoja odontologė
Burnos higienistė
Gydytoja odontologė

Romainių klinika

Gydytoja odontologė
Gyd. odontologė – ortopedė
Gyd. odontologė
Gyg. odontologas – endodontologas
Gyd. odontologė
Burnos higienistė
Gyd. odontologė – periodontologė
Gyd. Dr. burnos chirurgas
Gyd. burnos chirurgas
Gyd. odontologas
Burnos higienistė
Gyd. odontologo padėjėja
Gyd. ortodontė
Administratorė