Jei ieškote šeimos gydytojo, kuriam tikrai rūpi jūsų sveikata, esate ten, kur turite būti 🙏
Ąžuolo šeimos klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos ir šiltai besielgiantys šeimos gydytojai. Jie ne tik teikia profesionalią medicininę pagalbą, bet ir tikrai susidomi kiekvieno paciento sveikatos istorija.
Jeigu jaučiate poreikį gauti individualų ir rūpestingą požiūrį į savo sveikatą, kviečiame prisijungti prie Ąžuolo šeimos klinikos! Kartu rūpinsimės jūsų gerove ir užtikrinsime, kad jūsų sveikata būtų prioritetinė. 🌳💙

https://www.pincetas.lt/gydytojas/81198/martinkute-gabriele

Gydytojas echoskopuotojas  atlieka vidaus organų echoskopija:  kepenys, tulžies pūslė, kasa, blužnis, inkstai, skydliaukė, taip pat gali atlikti krūtų, kaklo kraujagyslių, raumenų ir sąnarių, dubens organų ir kt.

Laiku atlikta vidaus organų echoskopija gali padėti pastebėti krūtų, limfmazgių pakitimus, išvengti skydliaukės susirgimų, vidaus organų cistų ir auglių, šlapimo pūslės akmenų ir kt.

Vyresnio amžiaus žmonėms pradeda reikštis organų nusidėvėjimo simptomai, tad profilaktinį echoskopijos tyrimą rekomenduojama atlikti kasmet. Jaunesnio amžiaus žmonėms echoskopija taikoma tuo atveju, jeigu atsiranda įvairūs skausmai, užčiuopiami sukietėjimai ar dariniai.

Kaip pasiruošti echoskopiniams tyrimams:

Klinikos pacientams paslauga – NEMOKAMA

Neprisirašiusiems pacientams – 20e.

Atidarius nuoroda : Vaikų dantų profilaktinis patikrinimas, odontologo pažyma mokyklai ir darželiui. Baimės nekeliantis vizitas!

Kasmet vaikų dantų būklę, sąkandį turi įvertinti gydytojas odontologas. Tinkama profilaktika leidžia užtikrinti sveikus vaiko dantis.

Pas gydytoją vaikučiai gauna dovanėles, kad kitą kartą būtų drąsiau!

Grupinės mankštos nuo rugsėjo mėnesio:
🗓 II, IV 10:30 val. (kineziterapeutė Milena)
I-III 18.15 val.
II-IV 9.00 val.
Platesnė informacija ir registracija: +370 611 88997 (Milena).

I – vakcina

II – vakcina po 1-3 mėn

III – vakcina po 5-12 mėn nuo antrosios

IV – vakcina po 3 metų nuo trečiosios

revakcinacija kas 5 metus