NIPT tyrimai

NIPT – neinvaziniai prenataliniai tyrimai nėštumo metu myPrenatal tyrimai

Tyrimai myPrenatal atliekami „Veritas“ laboratorijoje Europoje iš veninio kraujo mėginio. Rezultatai pateikiami per 3-5 darbo dienas nuo mėginio gavimo laboratorijoje. Tyrimas paženkintas CE-IVD kokybės ženklu.

Tyrimas tinkamas ir dvivaisiam nėštumui. Tiriant dėl aneuploidijų, dvivaisio nėštumo atveju galima nustatyti, ar bent vienas iš vaisių pasižymi nustatyta aneuploidija, o nustatant lytį, galima nustatyti, ar bent vienas vaisius yra vyriškos lyties, arba ar abu vaisiai yra moteriškos lyties.

 • NIPT myPrenatal Basic (trisomijos 21, 18 ir 13 + lytis) – 390,00€
 • NIPT myPrenatal XY (trisomijos 21, 18 ir 13 + aneuploidijos X, Y + lytis) – 480,00€
 • NIPT myPrenatal Genome (trisomijos 21, 18 ir 13 + aneuploidijos X, Y + makrodelecijos + duplikacijos + lytis) – 590,00€
 • NIPT myPrenatal Genome Karyo (trisomijos 21, 18 ir 13 + aneuploidijos X, Y + stambios delecijos ir duplikacijos + visų likusių chromosomų porų aneuploidijų analizė + lytis) – 640,00€
 • NIPT Pregnancy Loss – nėštumo nutrūkimo priežasties tyrimas (trisomijos 21, 18 ir 13 + aneuploidijos X, Y + stambios delecijos ir duplikacijos + visų likusių chromosomų porų aneuploidijų analizė + lytis) – 640,00€

  Genetinis tyrimas, atliekamas savaime nutrūkus nėštumui. Siekiama įvertinti, ar persileidimo priežastis galėjo būti vaisiaus chromosomų anomalijos.
NIPT tyrimas NIPTIFY Plus

Tyrimas Niptify atliekamas „Niptify“ laboratorijoje Europoje iš veninio kraujo mėginio. Rezultatai pateikiami per 5-10 darbo dienų nuo mėginio gavimo laboratorijoje.  Tyrimas netaikomas esant daugiavaisiam nėštumui. NIPTIFY yra CE-IVD kokybės ženklu pažymėtas tyrimas, registruotas in vitro medicinos diagnostikos produktas, todėl jis gali būti naudojamas visoje Europos Sąjungoje.

 • NIPT NIPTIFY Plus (trisomijos 21, 18 ir 13 + X, Y aneuploidijos + 8 mikrodelecijos + vaisiaus lytis) – 490,00€
NIPT Vaisiaus dominantinių monogeninių ligų tyrimas
 • NIPT Vaisiaus dominantinių monogeninių ligų tyrimas – 990,00€

  Šis tyrimas atliekamas „Varelli“ laboratorijoje Europoje iš veninio kraujo mėginio. Rezultatai pateikiami per ~20 darbo dienų nuo mėginio gavimo laboratorijoje. Tyrimas skirtas patikrinti vaisių dėl 44 autosominių dominantinių ir kai kurių de novo atsirandančių monogeninių (vieno geno sukeltų) ligų.

HARMONY tyrimai

Tyrimai Harmony atliekami „ALAB“ laboratorijoje Europoje iš veninio kraujo mėginio. Rezultatai pateikiami per 5-8 darbo dienas nuo mėginio gavimo laboratorijoje. Tyrimas paženklintas CE-IVD kokybės ženklu.

Bazinis tyrimas (Harmony Basic) tinka ir dvivaisiam nėštumui. Tiriant dėl aneuploidijų, dvivaisio nėštumo atveju galima nustatyti, ar bent vienas iš vaisių pasižymi nustatyta aneuploidija, o nustatant lytį, galima nustatyti, ar bent vienas vaisius yra vyriškos lyties, arba ar abu vaisiai yra moteriškos lyties. Vienvaisiam nėštumui galima pasirinkti ir lytinių chromosomų aneuploidijų nustatymą bei unikalią Harmony Plus tyrimo parinktį – vaisiaus patikrą dėl DiGeorge sindromo.

 • NIPT Harmony Basic (trisomijos 21, 18 ir 13 + vaisiaus lytis) – 398,00€
 • NIPT Harmony XY (trisomijos 21, 18 ir 13 + X, Y aneuploidijos + vaisiaus lytis) – 418,00€
 • NIPT Harmony Plus (trisomijos 21, 18 ir 13 + X, Y aneuploidijos + 22q11.2 mikrodelecija (Di George) + vaisiaus lytis) – 488,00€